czwartek, 31 maja 2018

KONKURS - Ustrzel licznik [zakończony]

Masz dobry refleks, jesteś spostrzegawczy i lubisz czytać?
Świetnie się składa, coś dla Ciebie przygotowałam ;)
KONKURS, moi drodzy :)

Zadanie jest banalne - wystarczy gorliwie śledzić licznik wyświetleń bloga, a gdy ten wybije równe 111 111, przesłać na maila polkanaksiazki@o2.pl screen z uwiecznionym licznikiem, wskazującym tę właśnie liczbę ;)
Proste? BANALNIE proste ;)


Osoba, która okaże się najlepszym snajperem i jako pierwsza złapie 111 111 wyświetleń, w zamian otrzyma ode mnie wybraną przez siebie książkę spośród wymienionych: "Gdy tu dotrzesz" R. Stead; "Cytrynowy sad" L. Rice; "Mroczne zakamarki" K. Thomas.

Będzie mi także bardzo miło, jeśli:
1. Zostaniesz obserwatorem bloga Półka na książki
2. Polubisz fanpage bloga na Facebooku
3. Udostępnisz informację o konkursie 
Powodzenia i do boju! ;)

WYNIKI


Serdecznie dziękuję każdemu z Was za udział w zabawie :) 111 111 wyświetleń uchwyciła Paulina Piotrowska! Gratuluję! :)
PS. Wszystkich Was zapraszam do śledzenia bloga i fanpage'a, niedługo kolejne konkursy i kolejne szanse na wygraną ;)


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu  jest Paulina. autorka bloga Półka na książki
2. Nagrodą w konkursie jest  egzemplarz książki z moich prywatnych zbiorów. Zaznaczam, że książka może posiadać drobne ślady użytkowania.
3. Konkurs trwa od 31.05.2018 r. do momentu aż liczba wyświetleń bloga wyniesie 111 111 (ale nie później niż do  31.07.2018 r.). Jeśli do tej pory licznik nie zostanie ustrzelony, konkurs zostaje anulowany.
4. Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza wyśle na maila polkanaksiazki@o2.pl screena (nie zdjęcie!) z licznikiem 111 111 wyświetleń bloga Półka na książki
5. Zwycięzcą może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
6. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) tylko i wyłącznie w zakresie niezbędnym dla realizacji Konkursu, w szczególności w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia Laureata i dostarczenia mu nagrody. Dane osobowe po ich wykorzystaniu zostaną niezwłocznie usunięte.
9. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych Uczestnicy mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie wiadomości prywatnej na stronie
10. Zastrzegam sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu. 
11. Udział w konkursie równoznaczny jest z akceptacją regulaminu
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to kolejna cegiełka w tworzeniu tego bloga. To jak, pomożesz? ;)

Wykonała Ronnie