wtorek, 27 grudnia 2016

Kto uratował święta? [wyniki konkursu]
Święta już za nami, a to świadczy o tym, że - HURRA! - udało Wam się je uratować. Jedna osoba zrobiła to jednak ciut skuteczniej niż inne, a tą osobą jest...


Nie tak szybko, moi mili :> Najpierw kilka słów ode mnie. Gdybym przejmowała się regulaminem (który, zresztą, sama napisałam :D ), to cały konkurs zostałby unieważniony. Udział wzięło raptem kilka osób, a część z nich nawet go nie ukończyło. I jeśli mam być szczera to tak, nawet się nad tym zastanawiałam i było mi odrobinkę przykro, że tak niewielu z Was postanowiło przyłączyć się do "gry". Z drugiej jednak strony ci, którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w mojej zabawie faktycznie się postarali; dlaczego więc to oni mają być karani za bierność innych?
Potter Head, Gab riela, Oliwia Kielich, Wagabunda - z całego serducha dziękuję za Wasz udział.
Dominika Jachimowska, Anna K., Gosia (która podpisuje się jako "Anonimowy") - Wam dziękuję za chęci ;)A teraz... Do rzeczy :)
Prym w ratowaniu świąt wiodła Gab riela i to do niej powędruje mały prezent (liczę na to, że się spodoba! ;) ).
Pozostałym (a także tym, którzy nie przepadają za konkursami kreatywnymi) zdradzę pewien sekret. Jeszcze w tym tygodniu na fanpage'u pojawi się szybki konkurs-rozdawajka, w którym do zgarnięcia będzie książka mająca swą premierę w lutym.
Chyba warto będzie go śledzić... ;)11 komentarzy :

 1. Ale super, nie spodziewałam się! Odpowiedź już wysłana, niestety - przez problemy z pocztą o2 - z innego maila (gabrysiek96@gmail.com) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Dobrze, że jednak udało się uratować święta. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!

  https://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przejmuj się, może następnym razem będzie lepiej :D Ja zdecydowanie wolę konkursy kreatywne, ale nie wszyscy lubią się postarać ;)
  Gratuluje zwycięzcy :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to kolejna cegiełka w tworzeniu tego bloga. To jak, pomożesz? ;)

Wykonała Ronnie